Pexeso Třídění odpadů hrou

Zábavnou formou učí děti k ekologickému chování a k třídění odpadů.

PROČ PEXESO?

Pexeso je velmi populární stolní karetní hra, která zábavnou formou trénuje mozkové závity a nutí hráče pekelně se soustředit. Výroba pexesa je pro nás vášeň, které jsme beznadějně propadli natolik, že jej vyrábíme už nejen pro sebe, ale i pro města, obce, horské chaty, profesní spolky, muzea, hrady, zámky, zříceniny, sportovní kluby, mateřské školky, základní školy, firmy , hudební skupiny a jiná zájmová sdružení. Pexeso umíme nejen vymyslet na míru na dané téma /historie, sport, věda, zvířata, auta, rodinné fotoalbum atd./, ale i graficky zpracovat, vyrobit a dopravit až k vám na stůl. Výroba pexesa je pro nás hračka!

Propagace města, obce

Pexeso může mít kromě zábavné složky ještě osvětový charakter a může sloužit jako školní výuková pomůcka, nebo jako propagačně-informační suvenýr, který zaujme nejen obrázky, ale i texty např. můžete chtít zvýšit povědomí o historii vašeho města, sestavíme vám pexeso z páru karet, kde na jedné bude foto např. městské věže a na druhé kartě bude text: Městská věž byla postavena v roce 1519 a měří 120 m.

Školní výuková pomůcka

Pexeso vyrobené ze dřeva je skvělou zábavnou výukovou pomůckou.  Pomůcka je odolná, barevná a může být na libovolné téma od zvířátek, přes čísla /tři jablka- pouze číslice 3/ až po jazykovou /obrázek – slovo psané v psané i fonetické verzi/ atd.

Prezentace firmy

Máte širší produktové portfolio výrobků, služeb, zboží aj.? Pexeso je ideální způsob, jak jej hravou, interaktivní a zábavnou formou představit potenciálním obchodním partnerům, a to jak v tištěné, tak online verzi. Propagujte prostě své služby či zboží zábavnou formou, na kterou každý slyší.

Propagace projektu

Jste instituce, která realizuje zajímavý projekt např. z EU fondů /info centrum, rekonstrukci – srovnání stavu budovy před a po, atd./  a chystá se jej představit veřejnosti např. na dni otevřených dveří? Pexeso je ideální obrazová prezentace.

Suvenýr, upomínkový předmět

Pexeso je netuctový dárkový propagační předmět, který poslouží pro zábavu každému bez ohledu na vzdělání, barvu pleti či náboženské vyznání. Může to být suvenýr, zhmotněná vzpomínka, upomínkový předmět na místo /hrad, zámek, poutní místo s příběhem, pevnost, turistická atrakce atd./, na které nechcete jen tak zapomenout, ale i propagační dárkový předmět s logem společnosti zaměřený na její produktové portfolio.

Rodina

Každá rodina má své fotoalbum. Jak se rodina rozrůstá, fotek přibývá, děti rostou, tváře se mění. Když je vám padesát a víc, je to už pěkná řádka fotek. Představte si, že z nich zkusíte sestavit pexeso, tzn. vezmete fotky z dětství a sestavíte z nich třeba jen dva páry do pexesa. Pak vezmete fotky ze základky, ze střední, svatební, z rodinné dovolené, oslav, vnoučat atd. a máte nejúžasnější pexeso na světě, pexeso svého života. Stačí nám dodat fotky, vše ostatní připravíme – pexeso vyrobíme.

Poptávkový formulář

Chcete i vy mít své pexeso s originálním obsahem zabaleným do originální grafické podoby? Zavolejte nám nebo napište. Řeknete nám své požadavky nebo jen obecně nastíníte svou představu a my vám vymyslíme a pak vyrobíme pexeso na míru /nebo i na Jardu/, které bude chtít mít doma každý občan nejen vašeho města, ale i sousedního, nebo každý klient vaší firmy.

7 + 9 =

Kontakty

TAH reklamní agentura, s.r.o.
S. K. Neumanna 726
500 02 Hradec Králové

DIČ: CZ275 09 184

Tel.: +420 604 948 329
E-mail: agentura@tah.cz